o nas
Szukasz profesjonalnej opieki dla seniora, dzieci, zwierząt lub domu? Teraz to wszystko jest dostępne z jednego miejsca.
  • Register

kasiaGłówną z przyczyn dla kórych wybrałam właśnie ten rodzaj działalności jest moja pasja związana z opieką, bezpieczeństwem oraz troską nad innymi ludźmi. Od dawna interesuję się tematyką z zakresu profilaktyki oraz leczenia osób starszych i niepełnosprawnych. Ukończyłam dwa kierunki studiów o profilu takim jak: fizjoterapia i pielęgniarstwo. Posiadam duże doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz osobami niepełnosprawnymi czy z dysfunkcjami układu ruchu.


Dlatego też, moim celem bylo stworzenie dopasowanego do rynku lokalnego podmiotu pomagającego w opiece dla osób starszych , niepełnosprawnych, jak również nad dziećmi, zwierzętami oraz gospodarstwem domowym. Dlatego już dziś, z dumą chciałam zaprezentować Państwu zespół ludzi którzy z ogromną pasją , zaangażowaniem i poświęceniem tworzą www.opieka.radom.pl.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom rozwiążemy problemy ze znalezieniem profesjonalnej oraz bezpiecznej opieki
dla Twoich bliskich i gospodarstwa domowego. Priorytetowo traktujemy komfort i bezpieczeństwo naszych Podopiecznych. Szczególną uwagę zwracamy na jakość oferowanych przez nas usług. Współpracujemy wyłącznie z osobami godnymi zaufania, posiadającymi odpowiednie kwalifikacje i referencje. Jest to zespół opiekunów których cechuje troskliwość, ciepło i wyrozumiałość.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Ustalamy zakres potrzeb i dobieramy najlepsze rozwiązania, dotyczące opieki. Opiekunów starannie rekrutujemy i podnosimy kwalifikacje, poprzez specjalistyczne szkolenia. Nasza szeroka oferta została przygotowana, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

 

uslugi

Kontakt

  • Katarzyna Grałek
  • Paderewskiego 2/7
  • 26-600 Radom
  • 507-833-390
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem