Rehabilitacja / Masaże
Szukasz profesjonalnej opieki dla seniora, dzieci, zwierząt lub domu? Teraz to wszystko jest dostępne z jednego miejsca.
  • Register

Rozumiejąc potrzeby pacjentów oferujemy rehabilitację prowadzoną w warunkach domowych.Prowadzenie fizjoterapii w domu pacjenta daje możliwość podjęcia natychmiastowego działania leczniczego w przypadku unieruchomienia lub słabej sprawności fizycznej co ma kluczowe znaczenie w większości przypadków.
Oferując pomoc fizjoterapeutyczną w miejscu zamieszkania stwarzamy także możliwości lepszej pacy nad czynnościami dnia codziennego. Uczymy prawidłowych, zdrowych zachowań. Ponadto rehablilitacja domowa pozwala na pracę w bardziej komfortowych dla pacjenta warunkach.
Dzięki doświadczeniu i wszechstronności rehablilitantów dopasowujemy zabiegi fizjoterapeutyczne idealnie do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. 

Rehabilitacja i Masaże Radom

Specjalizujemy się w:
anselmus-green-checkmark-and-red-minus-clip-art t leczeniu bólu na tle zmian zwyrodnieniowych stawów, nerwobóli, dyskopatii, rwy kulszowej i ramiennej
anselmus-green-checkmark-and-red-minus-clip-art t usprawnianiu po urazach, zwichnięciach stawów i złamaniach 

anselmus-green-checkmark-and-red-minus-clip-art t prowadzimy terapię po zabiegach chirurgicznych: endoprotezy stawu biodrowego i kolanowego
anselmus-green-checkmark-and-red-minus-clip-art t prowadzimy terapię po udarze mózgu, polineuropatii i urazach czaszkowo-mózgowych
anselmus-green-checkmark-and-red-minus-clip-art t fizykoterapia w warunkach domowych

Kontakt

  • Katarzyna Grałek
  • Paderewskiego 2/7
  • 26-600 Radom
  • 507-833-390
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem